Друк банерів

фото
відео

Банер

Замовити банер - один із найбільш поширених і ефективних способів зовнішньої реклами. За допомогою виготовлення банерів можна заявити про свій бренд і донести до потенційного споживача необхідну інформацію. Банер і правильне його розташування, дизайн, розміри, друк і якість допоможуть завоювати нову аудиторію для Вашої компанії.

GDP Group здійснює швидкий та якісний друк будь-яких розмірів на сучасному обладнанні за доступними цінами. Банери виконуються в обумовлений термін. Використовуємо литий банер 440 г/м2. Лита банерна тканина застосовується при виготовленні зовнішньої реклами, тому що друк має максимальну зносостійкість і довговічність. Також, литий банер прекрасно підійде для використання всередині приміщень, стендів Roll-up, X-banner (Павуків), Brand-wall, Press-wall або Photo-wall. Друк інтер'єрної якості 1440 dpi. Ціна розраховується індивідуально.

Варто відзначити, що полотна, які мають розмір до трьох метрів по одній зі сторін, друкуються цілим полотном. При великих розмірах полотна здійснюється склейка з декількох частин із застосуванням спеціального клею або спайки, що ніяк не впливає на його міцність.

Кріплення в основному здійснюється двома способами. Перший - це кріплення за допомогою люверсів - спеціальних металевих кілець, які розташовуються по периметру полотна і мають внутрішній діаметр 10 мм. Відстань між ними залежить від розмірів і становить від 20 до 50 см. Монтаж таких банерів може проводитися на каркас за допомогою шнура/троса або хомутів. Можливе кріплення безпосередньо через люверси за допомогою саморізів до поверхні. Другий спосіб кріплення - кишені, які пропаюються по краях. Усередині цих кишень можна пустити трос, канат, металевий стрижень і т.п.

Банер — для його виготовлення — Вам необхідно мати макет або розробити його. У вирішенні цього завдання допоможе команда наших менеджерів і професійних дизайнерів. Вони допоможуть підготувати вже існуючий макет до друку, прорахують його вартість. При необхідності наші спеціалісти нададуть консультації по монтажу і допоможуть його здійснити.

Технічна інформація

Друкуємо банера будь-якого розміру.
Терміни виготовлення: 1-2 робочих дні після затвердження макету та отримання оплати.
Як забрати: НП, таксі, самовивіз з цеху вул. Машинобудівна 42.

Вартість мінімального замовлення від 350 грн
Замовлення прораховуються індивідуально.
Ви можете написати менеджеру у Viber, Telegram або на пошту.  
Для прорахунку необхідно:
Ширина, висота та кількість банерів.
Бажано макет і всі ваші побажання.

Виготовляємо банер з люверсами, банер з карманами або обрізкою по контуру.

Немає макету? — Дамо контакти дизайнера.
Потрібно більше фото з продукцією? — знизу сторінки значок інстаграмму — тицяємо та дивимось :)

Вимоги до макетів

Вимоги до макетів для друку банерів: формат *tif, в натуральний необхідний Вам розмір, масштаб 1:1, кольорова модель CMYK, шари зведені (Ctrl+E), тип стиснення LZW, роздільна здатність 72-150dpi (залежить від розміру банера).

Якщо банер маленький за розміром і на нього будуть дивитись з маленької відстані — тоді 150dpi. Для великих банерів — достатньо 72dpi.

Банер розміром А1 А2 А3 з маленьким текстом треба робити в 300 dpi, щоб друк вийшов чіткий та не розмитий.

При підготовці макетів до друку, варто враховувати, що за 4-5 см від краю банера не повинно бути логотипів, текстів чи інших важливих елементів, т.к. там будуть знаходились люверси (кільця для кріплення).

Файли до друку банеру Ви можете створити в таких программах: Adobe Photoshop, Adobe Illustraror або Corel Draw та зберегти в необхідному форматі *tif.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top