Roll up мобільна констукція

фото
відео

Купити ролл-ап в Києві – простіше простого!

Плануєте важливий корпоративний захід і думаєте, як візуалізувати основну ідею? Хочете збільшити масштаби своєї рекламної кампанії? Прагнете отримати зручний сервіс за демократичною ціною? Тоді поспішайте замовити Roll-up - мобільний і високоефективний стенд! Roll-up стенди - оптимальне рішення оформлення приміщень, коли необхідно надати інформацію якомога більшій кількості людей і залучити їх увагу до Вашої продукції. Конструкції Roll-up швидко монтуються, але при цьому відзначаються стійкістю і надійністю.
GDP Group готова запропонувати клієнтам якісні стенди Roll-up, які мають легку і міцну основу, що складається і кольорове зображення, яке передає всю повноту колірної гами завдяки професійній технології друку. Наші фахівці нададуть консультацію з усіх питань, які Вас цікавлять.
Стенди легкі і компактні з використанням якісних матеріалів. Від бюджетних варіантів відрізняються відсутністю пластикових вставок, товщиною алюмінієвого корпусу. Рекламний банер зверху кріпиться на алюмінієвий профіль, знизу в основу барабану. В робочому положенні банерне полотно кріпиться на штанзі, в згорнутому – згортається в основу конструкції. Колір конструкції сріблястий. Комплектація: алюмінієва конструкція та сумка чохол. 
Термін виготовлення конструкції з друком: 1-2 робочих дні. 
Розміри конструкцій: 80х200 см, 100х200 см, 120х200 см. 
Також існують конструкції 150х200 см, але вони менш стійкі за попередні. 

Технічна інформація

Розміри конструкцій: 80х200 см, 100х200 см, 120х200 см. 

Вимоги для подачі макету для ролапу: файл у форматі *tif,  в натуральний необхідний Вам розмір, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 150 dpi, шари зведені, тип стиснення LZW.

В макеті знизу необхідно додати 4 см з фоновим зображенням, ця частина буде частково завертатись в конструкцію знизу. Наприклад, якщо роллап 80х200 см, то макет необхідний 80х204 см.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top