Хенгери та воблери

фото
відео

Воблери та хенгери

Хенгери або швидка реклама.

Друк хенгерів - це гарна реклама, коли потрібно швидко про себе заявити. Наприклад, друк хенгерів необхідний, коли Ви відкрили нову піцерію або перукарню і цільовими клієнтами для Вас є мешканці поблизу відкритого Вами бізнесу. Хенгери -  це реклама, яку завжди побачать і клієна хенгер для Вас знайде. Адже, пройти повз хенгер неможливо і інформація буде донесена до кожного. Компанія GDP Group може виготовити для Вас хенгери в короткі терміни з максимально високою якістю. Вибір паперу та розміру дає можливість оптимізувати ціну та кількість виготовлених хенгерів. Хенгери —  це оптимальна реклама з малими фінансовими витратами.

Воблер — приверни до себе увагу.

Друк воблерів — необхідний, коли потрібно розрекламувати новий товар. Як привернути увагу до полички з новим товаром? — повісити біля неї новий яскравий надрукований воблер, що своїми коливаннями приверне увагу покупця. Виготовлення воблера не займає багато часу. Воблер складається з ніжки та надрукованого на щільному папері рекламного поля. Хочете швидко продати старий товар? — не проблема, друкуємо воблер на рекламному полі якого йдется про знижку і товар не залишиться довго на поличці.
 

Технічна інформація

Файл у форматі *pdf, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi, шрифти переведені в криві, вильоти під порізку по 2 мм з кожної сторони, векторный контур порізки поданий окремим шаром. Варто враховувати, що за 3 мм до краю готового виробу не повинно бути логотипів чи тексту.

 

 


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top