Пластикові карти або скретч карти

Пластикові карти або скретч карти
Рис.1. Картки. 1 - карточка зі штрих-кодом. Штрих-код - унікальний вид персоналізації пластикових карт (Code 128, Code 39, EAN-13, EAN-8 та інші). 2 - карточка з магнітною смугою. Магнітна смуга повинна бути шириною 12,7 мм і розташовуватись на відстані 4 мм від краю готової картки. 3 - картка з ембосуванням. Ембосування - вид персоналізації пластикових карт, шляхом механічного видавлювання символів

Розмір карт 86х54 мм в готовому вигляді з округлими кутами. Макет необхідно подавати в розмірі 90х58 мм (з вильотами під вирубку). Роздільна здатність має бути 300dpi, колірна модель CMYK. Всі шрифти (тексту, що не змінюється) переведені в "криві". Всі важливі елементи необхідно розташовувати не менше 2,5 мм від краю готової картки і не ближче ніж 5 мм від магнітної смуги, скретч поля. Макети лицьової і зворотної сторін повинні бути в окремих файлах.

Штрих-код - унікальний вид персоналізації пластикових карт (Code 128, Code 39, EAN-13, EAN-8 та інші). Штрих-код повинен розміщуватися на відстані не менше 3 мм від країв картки і від магнітної смуги. Вимоги для конкретного типу штрих-коду уточнюються додатково при узгодженні оригінал-макету картки. При розміщенні штрих-кодів необхідно враховувати їх мінімально допустимі розміри при друкуванні обраним способом для подальшого впевненого зчитування. Друк виконується чорним кольором на білому фоні.

Магнітна смуга повинна бути шириною 12,7 мм і розташовуватись на відстані 4 мм від краю готової картки. На магнітній смузі знаходяться три доріжки, на які можна нанести ту чи іншу інформацію. Всі три доріжки магнітної смуги використовуються зазвичай у великих платіжних банківських системах (наприклад, VISA). У дисконтних системах, локальних платіжних системах, а також в системах доступу найчастіше використовується одна доріжка (зазвичай друга). Магнітна смуга представляє собою носій інформації, який володіє обмеженим обсягом пам'яті.

Існує 2 види магнітних смуг: LoCo (LowCoercitive - низькоерцетивні = 300 Ерстед) і HiCo (HighCoercitive - високоерцетивні = 2750 Ерстед). Різниця між магнітними смугами LoCo і HiCo полягає в силі струму, який використовується при намагнічуванні. Пластикові картки з магнітною смугою HiCo більш надійні і довговічні, тому що інформація на магнітних смужках HiCo менш схильна до розмагнічування зовнішніми магнітними полями, ніж на смугах LoCo.

Пластикові карти або скретч карти
Рис.2. Картки. 1 - картка зі змінною друкованою інформацією. Можливе виготовлення посвідчень зі змінними фотографіями, прізвищами, номерами і т.п. . 2 - Безконтактні картки. Безконтактні картки (смарт-картки) - пластикові картки з вбудованою мікросхемою.

Ембосування - вид персоналізації пластикових карт, шляхом механічного видавлювання символів (ПІБ, термін дії, номер) з покриттям сріблом / золотом, виконується на відстані не менше 5 мм від краю готової картки. 

Ембосування символів можливо тільки при горизонтальній орієнтації картки. Здійснюється двома видами шрифтів: висотою 4,5 мм - великий і висотою 3 мм - малий. Великий шрифт може містити тільки цифри: 0123456789. Малий шрифт - цифри і великі літери російського та англійського алфавітів. 

При ембосуванні слід враховувати розташування таких елементів як магнітна смуга і панель для підпису. При цьому зона ембосування зменшується, тому що від краю розташування цих елементів необхідно робити відступ не менше 3 мм.

При розробці дизайну також рекомендується враховувати розташування ембосування з двох сторін картки.

Для тиснення на карті — в макеті окремим шаром подаються елементи тиснення, вони мають бути векторними.

Друкована змінна інформація. Можливе виготовлення посвідчень зі змінними фотографіями, прізвищами, номерами і т.п. Для елементів персоналізації необхідно вказувати назву шрифту, його стиль і розмір. Можливий будь-який колір і розмір.

Смуга для підпису складається зі спеціального шару, по якому можна робити написи кульковою  ручкою. Для карт, які мають магнітну смугу, смуга для підпису знаходиться під магнітною смугою.

На картках з магнітною смугою не можна розташовувати панель для підпису таким чином, щоб вона потрапляла в зону прокату читаючої головки, як на лицьовій, так і на зворотній стороні, тому що це може призводити до засмічення рідера і до пошкодження самої підписаної панелі. Зважаючи на це, панель для підпису наносять під магнітною смугою з відступом не менше 4-5 мм від її краю.

Безконтактні картки заслуговують на Вашу увагу, оскільки вони більш сучасні і передові. Така продукція може представляти собою картку-ключ для готелю, для організації платного доступу в різні заклади (парковки, стоянки, атракціони, фітнес клуби) для контролю доступу, а також обліку робочого часу в організаціях. Безконтактні картки (смарт-картки) - пластикові картки з вбудованою мікросхемою.

У більшості випадків смарт-картки містять мікропроцесор і операційну систему, яка контролює пристрій і доступ до об'єктів в його пам'яті. 

Пластикові картки з чіпом Em-Marine - пластикові картки стандартного розміру 86х54 мм і товщиною 0,8-1,2 мм, всередині яких розміщені проксіміті-чіпи, які складаються з приймача, передавача і антени. Смарт карта Em-Marine відрізняється від проксіміті карти Mifare тим, що працює в частотному діапазоні 100-150 КГц, доступна тільки для зчитування і має радіус дії до 70 см. На безконтактні смарт картки Mifare може бути записаний досить невеликий за розміром індивідуальний код в 64 біт, який зчитує і ідентифікує встановлений кард- рідер.


Формат файлу: * pdf, * ai, * psd
Змінна інформація в таблиці * excel

 

 

 

 

 

 


Увага!
Типографія не несе відповідальність за Ваш макет. Представник типографії звіряє тільки розмір макету з розміром прописаним в технічному завданні. Все, що заданно в макеті: код кольору, картинка, текст та інше — те і буде при друці. Всі інші нюанси по макету: розмита картинка, помилки в тексті, не той колір - Ви перевіряєте в макеті зі своїм дизайнером, в реальному масштабі. Не впевнені в кольорі — робіть кольоропробу перед запуском замовлення. Монітор без калібрування під CMYK — не може передати правильний колір чи відтінок. Всі монітори, телефони та планшети відображають колір по різному та в RGB. Друк відбувається в кольровій моделі CMYK.

X
Залиште нам Ваш телефон
Top