Вимоги до макетів візиток, листівок, буклетів

Вимоги до макетів візиток, листівок, буклетів
Рис.1. Технічні поля Візитки. 94x54мм - розмір макету з урахуванням вильотів по 2мм. 90х50мм - розмір в який ми обріжемо візитку. 80х40мм - поле для важливих елементів дизайну, телефон, адреса тощо.

Формат файлу *pdf, *tiff, розширення 300 dpi
Кольорова модель CMYK, Pantone або Grayscale
Вильоти під обріз по 2 мм з кожної сторони

Елементи дизайну повинні знаходитися від краю виробу (всередину) на 5 мм.

В макетах, зверстаних в програмах Corel, Illustrator, всі шрифти повинні бути в кривих.

Чорний текст в макеті повинен бути в одну фарбу по формулі С:0; М:0; Y:0; K:100.

Заливка чорного кольору повинна відповідати формулі С:60; М:40; Y:40; K:100.

Наприклад, розмір візитки в готовому вигляді - 90х50 мм, а макет повинен мати розмір - 94х54мм. Розмір єврофлаєрів в готовому вигляді - 210х100 мм, в макеті ж необхідно задати 214х104мм.

Макет не повинен містити ніяких ICC-профілів. При наявності колірних профілів растровий процесор автоматично їх застосовує, що далеко не завжди приводить до бажаного результату.

Вимоги до макетів візиток, листівок, буклетів
Рис.2. Технічні поля Візитки. Червоною лінією зображено як обріжеться візитка 90х50мм, зверніть увагу що фон в макеті виходить за лінію різу 94х54мм. В межах жовтої лінії 80х40мм знаходятся усі важливі елементи макету

У файлі макета області для вибіркового лакування і контури штампа повинні знаходитися на окремому шарі документа і бути пофарбовані плашечним кольором (назва кольору повинна відображати суть обробки - «LAK», «NOJ», «VYRUBKA» і т.п.) і їм повинен бути призначений атрибут overprint. Лак не повинен містити півтонів, тільки 0% - лаку немає і 100% - лак є. Точність нанесення лаку ± 0,5 мм, тому мінімальні розміри об'єктів близько 2 мм.

У контурі вирубки повинні бути присутніми тільки контури штампу (висікання, бігування, перфорації та ін.). Типи бігувальних, ріжучих, перфораційних ліній, повинні бути зроблені пантоном (Spot Colors), мати атрибут overprint, перейменовані у відповідні назви, і розділені по кольорам: червоний - висікання, зелений - бігування, жовтий - перфорація. Заливка вибірковим УФ-лаком відображається блакитним, тиснення виділяється приблизними кольором використовуваної фольги, конгрев чорним.


Увага!
Типографія не несе відповідальність за Ваш макет. Представник типографії звіряє тільки розмір макету з розміром прописаним в технічному завданні. Все, що заданно в макеті: код кольору, картинка, текст та інше — те і буде при друці. Всі інші нюанси по макету: розмита картинка, помилки в тексті, не той колір - Ви перевіряєте в макеті зі своїм дизайнером, в реальному масштабі. Не впевнені в кольорі — робіть кольоропробу перед запуском замовлення. Монітор без калібрування під CMYK — не може передати правильний колір чи відтінок. Всі монітори, телефони та планшети відображають колір по різному та в RGB. Друк відбувається в кольровій моделі CMYK.

X
Залиште нам Ваш телефон
Top