Стікерпаки

Стікерпаки
Рис.1. Шари макету наклейки з плотерною порізкою. 1 - перший шар растровий 300dpi, який буде друкуватися. 2 - другий шар векторный, по заданому контуру буде вирізатись наклейка на плоттері.


Файл у форматі: *pdf  в двох шарах.

Перший шар — макет, який необхідно друкувати, відрастрований, роздільна здатність 300dpi, кольорова модель CMYK, вильоти під порізку по 2 мм з кожної сторони.

Текст або важливі елементи дизайну не повинні доходити до контуру різу на 2-3мм.
Так як, при зсуві порізки вашої наклейки, вони можуть бути зрізані.

Рис.2. Позначаємо контур spot solor (плашечний колір)

 

Стікерпаки
Рис.3. Призначаємо атрибут overprint (накладення обводки)

Другий шар — векторний контур різу, суцільною лінією, що відрізняється за кольором від макету. Його позначаємо spot color, даємо назву Сut та призначаємо атрибут Overprint (Ctrl+F11). 

Ці параметри важливі для того, щоб контур різу автоматично зчитувався плотером для порізки, а друкар не міг випадково надрукувати контур різу.

Векторний контур не повинен мати гострих кутів, це зробить наліпку максимально зносостійкою. 

При збереженні формату pdf, обираєте версію 8 та ставите галочку вмикати шари.  

Рис.4. Зберігаємо pdf файл з шарами

 


Увага!
Типографія не несе відповідальність за Ваш макет. Представник типографії звіряє тільки розмір макету з розміром прописаним в технічному завданні. Все, що заданно в макеті: код кольору, картинка, текст та інше — те і буде при друці. Всі інші нюанси по макету: розмита картинка, помилки в тексті, не той колір - Ви перевіряєте в макеті зі своїм дизайнером, в реальному масштабі. Не впевнені в кольорі — робіть кольоропробу перед запуском замовлення. Монітор без калібрування під CMYK — не може передати правильний колір чи відтінок. Всі монітори, телефони та планшети відображають колір по різному та в RGB. Друк відбувається в кольровій моделі CMYK.

X
Залиште нам Ваш телефон
Top