Наклейки з плоттерною порізкою

Наклейки з плоттерною порізкою
Рис.1. Шари макету наклейки з плотерною порізкою. 1 - перший шар растровий 300dpi, який буде друкуватися. 2 - другий шар векторный, по заданому контуру буде вирізатись наклейка на плоттері.


Файл у форматі: *pdf  в двох шарах.

Перший шар — макет, який необхідно друкувати, відрастрований, роздільна здатність 300dpi, кольорова модель CMYK, вильоти під порізку по 2 мм з кожної сторони.

Наприклад наклейка 100х100мм. Макет подається 104х104мм. Важлива информація не повинна доходити то краю наклейки на 3-4мм.

Заливка чорного кольору повинна відповідати формулі С:60; М:40; Y:40; K:100

Чорний текст в макеті задаємо в одну фарбу по формулі: С:0; М:0; Y:0; K:100

Якщо декілька наклейок, то кожен новий макет подається на новій сторінці.

 

Наклейки з плоттерною порізкою
Рис.1. Шари макету наклейки з плотерною порізкою. На рисунку зображено растрове зображення з накладенним на нього контуром різу. Зображення має виліт 1, який виходить за контур різу на 2мм для компенсації похибки при порізці. 2 - контур різу без гострих кутів

Другий шар — векторний контур порізки, суцільною лінією, що відрізняється за кольором від макету.

Векторний контур меньший ніж растровий шар на 2мм. для компенсації похибки при порізці.

Текст або важливі елементи дизайну не повинні доходити до контуру різу на 3-4мм.
Так як, при зсуві порізки вашої наклейки, вони можуть бути зрізані.

Векторний контур не повинен мати гострих кутів, щоб при порізці не задиралась наклейка, радіус закруглення 2мм.

PDF з двома шарами: растровим шаром з тим, що потрібно друкувати 300 dpi СMYK вильоти під порізку на  кожну сторону по 2 мм. і другий шар —  векторний контур різу, поверх першого шару.


Увага!
Типографія не несе відповідальність за Ваш макет. Представник типографії звіряє тільки розмір макету з розміром прописаним в технічному завданні. Все, що заданно в макеті: код кольору, картинка, текст та інше — те і буде при друці. Всі інші нюанси по макету: розмита картинка, помилки в тексті, не той колір - Ви перевіряєте в макеті зі своїм дизайнером, в реальному масштабі. Не впевнені в кольорі — робіть кольоропробу перед запуском замовлення. Монітор без калібрування під CMYK — не може передати правильний колір чи відтінок. Всі монітори, телефони та планшети відображають колір по різному та в RGB. Друк відбувається в кольровій моделі CMYK.

X
Залиште нам Ваш телефон
Top