Скретч-карти

фото
відео

Пластикові та паперові скретч-карти

Виготовлення скретч-карток в Україні - послуга, яка користується великою популярністю. Насамперед важливо розуміти, що ж таке скретч-картка і для чого вона призначена. Скретч-картки - картки різного призначення, які мають характерну рису - смугу, яка стирається (скретч-смуга). Під таку смугу нанесена секретна інформація. Виготовлення скретч-карток - впевнений крок на шляху розвитку власного бізнесу. Якщо Ви зацікавлені в цій послузі і плануєте замовити скретч-картки в Києві, звертайтеся, адже ми виготовимо їх максимально якісно і швидко. Для виготовлення таких карток використовується спеціальна панель, а саме скретч-покриття, яке називається "зебра". Також для їх виготовлення використовується виключно промисловий скретч-шар. Панель має захист від вологи, від просвітлення УФ, від різних пристроїв, які сканують. Проте користуватись таким видом карт потрібно обережно, оскільки захисний шар не переносить механічні пошкодження.

Скретч-картки широко застосовуються. Вони можуть використовуватись в якості карток для оплати, для доступу до різноманітних послуг, електронного банкінгу, а також лотереї. Використання скретч-карток - це величезні можливості для розвитку бізнесу. Друк на скретч-картках здійснюється за допомогою нанесення скретч-шару як на пластикову картку, так і на її аналог - паперовий виріб. Скретч-картки, які виготовлені з паперу, використовуються в тих випадках, коли вартість продукції необхідно здешевити. Паперові аналоги також мають округлені кути. Для їх виготовлення використовується щільний папір. Також можливе виготовлення карток з ламінуванням або ж без нього. Доступна додаткова опція упаковки скретч-карток в целофан. Крім цього, можна запакувати їх у пакетик з клейовим клапаном або ж у запаяний целофан.

Розмір скретч-шару має певні стандарти і становить 40х8 мм, 40х15 мм, 20х10 мм, 35х6 мм.

Друк на скретч-картках в Києві за допомогою нанесення скретч-шару здійснюється швидко і за доступною ціною.

 

 

Технічна інформація

Файл в форматі *pdf. Розмір карт 86х54 мм в готовому вигляді з округлими кутами. Макет необхідно подавати в розмірі 90х58 мм (з вильотами під вирубку). Роздільная здатність 300dpi, кольорова модель CMYK. Усі шрифти (тексту, що не змінюється) — переведені в криві. Всі важливі елементи необхідно розмістити не ближче ниж 2,5 мм від краю готової картки та не ближче ніж 5 мм від магнітної полоси чи скретч поля. Змінна інформація подається в таблиці *excel. Поле, що будет ховатись під скретч шаром — повинно мати внутрішній вильот по 1 мм на кожну сторону.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top