Шильда (об'ємна наліпка)

фото
відео

Виготовлення об'ємних наліпок (шильди)

Шильда або об'ємна наліпка - це звичайна наліпка, тільки залита полімерною смолою. Товщина шару зазвичай декілька міліметрів. Чим менша шильда, тим вищий шар смоли. Виготовлення об'ємної наліпки шильди проходить, на перших етапах, як виготовлення звичайної наліпки: друк, плоттерна порізка, видалення облою і потім виконується заливка смолою. Після заливки шильда має сохнути 1-2 дні, в залежности від розміру та кількости залитої смоли. Зазвичай, ми витримуємо ще 1 день для повного висихання, т.к. після першого дня вона тримає форму, але ще липка, що ускладнює траспортування об'ємної наліпки.

Процес виготовлення об'ємної наліпки займає багато часу. Для того, щоб об'ємна наліпка не розтікалась при заливанні її підложку клять до поверхи, а стіл на якому шильди виливаются розташовується строго під рівень. Наклейки сохнуть, а потім їх потрібно переклеїти на свіжу підложку, т.к. стара липка і клеїться до стола. Це все ручні оперції і вони займають багато часу, що здорожчує наліпку в порівнянні зі звичайною наліпкою. Однак, багато наших клієнтів замовляють саме об'ємну наліпку, тому що вона має гарний візуальний ефект та привертає більше уваги до їх бренду. Такі наліпки викидають рідше.

Ми можемо виготовити об'ємну наліпку, як в невеликій кількости, так і значним тиражем.

Чекаємо Ваші запити на прорахунок шильди!

Технічна інформація

Файл у форматі *pdf, який містить два шари. На першому має розміщатись все, що необхідно друкувати, та мати вильоти під порізку по 2 мм з кожної сторони. На другому  подається векторний контур для порізки. Всі об'єкти переведені в криві, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300dpi.

У векторному контурі повинні відсутні бути гострі кути. Мінімальний радіус скругління 4мм.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість?GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Ваш успіх і досягнення - наш успіх!

X
Залиште нам Ваш телефон
Top