Ростові фігури

фото
відео

Виготовлення ростових фігур

Ростові фігури можна розділити на два види: ростові фігури для приміщення і ростові фігури для вулиці. Друк ростових фігур для приміщення більш швидкий процес. Для їх виготовлення використовується пінокартон 5 мм товщиною. На нього виклеюється ламінована наклейка з зображенням, а далі виріб вирізається в необхідну форму. Виготовлення ростових фігур для вулиці потребує більше часу. Це друк ростової фігури та виготовлення металевого каркасу для неї. Каркас складається з металевого «скелету» товщиною 20-25 мм та металевої основи – композит 5 мм товщиною, на який наклеюється ламінована наклейка з зображенням. В середньому стандартний розмір ростової фігури має висоту 180 - 200 см, ширину 60 – 120 см. Це пов’язано зі стандартними розмірами матеріалів, що дає можливість виготовити ростову фігуру в короткі терміни і з мінімальними фінансовими витратами. Термін виготовлення ростових фігур для приміщення 1-3 робочих дні, для вулиці 4-5 робочих днів.

Технічна інформація

Вимоги до макету для виготовлення ростових фігур: файл у форматі *pdf,  в натуральний необхідний Вам розмір, масштаб 1:1, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 150-300dpi, вильоти під порізку по 5 мм з кожної сторони, окремим шаром подається векторний контур для порізки.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top