Пвх таблички

фото
відео

ПВХ таблички

Полівінілхлорид (ПВХ) - це пластмаса білого кольору, яка, внаслідок обробки, стає незамінним помічником для людини, яка зацікавлена в розвитку своїх проектів. Друк на пластику давно вже став досить популярним. За рахунок спеціальних технологій роботи з різними видами плівок, які використовуються у професійній поліграфії, друк на ПВХ широко застосовується як must-have для втілення в життя різноманітних ідей. В першу чергу, друк на пластику стане в нагоді всім, хто планує зайнятися просуванням власних рекламних кампаній. Головне завдання будь-якої реклами - подати вражаючу, яскраву, чітку картинку з якісною передачею кольору, щоб зацікавити потенційних клієнтів. Спеціальна технологія друку на ПВХ обіцяє саме такі результати. Технологія передбачає можливість створення об'єктів будь-яких розмірів, які будуть необхідні замовнику. Таким чином, за допомогою друку на пластику в Києві можна створити чудові рекламні або інформаційні штендери. Малюнок і текст стійкі до мінливих впливів навколишнього середовища, тому вони не будуть змиватися. Також дуже поширені дизайнерські таблички ПВХ. Друк табличок на двері (відчинено / зачинено або інші), позначення адрес на будинках, вивіски, покажчики, режими роботи, куточки покупців, номерки, ростові фігури - все це Ви можете без проблем замовити в нашій компанії і отримати своє замовлення в найкоротші терміни! Таблички ПВХ - яскраве доповнення до будь-якого інтер'єру плюс вся необхідна інформація для Ваших потенційних клієнтів. Все це послужить відмінним поштовхом до ще більш успішного просування бізнесу.
Але оскільки всі вироби особливі, то, відповідно до складності творчого задуму і ступеню вкладеної праці, конкретну вартість виробу необхідно прораховувати індивідуально. Будемо раді допомогти!

Сума мінімального замовлення 350 грн. 
 

Технічна інформація

Вимоги до макету для друку пвх табличок: файл у форматі *tif,  в натуральний необхідний Вам розмір, масштаб 1:1,кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi, зведені шари, тип стиснення LZW.

 


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top