Плоттерна порізка плівок

фото
відео

Плоттерна порізка плівок

Плоттерна порізка плівок оракал, автомобільних та інших брендів і видів -  тепер стала ще простішою. Ми пропонуємо послуги по порізці Ваших плівок. В наявності маємо два плотери mimaki 130 см та 160 см шириною, що дає змогу швидко та оперативно виконати плотерну порізку на матеріалі замовника.

Також, ми можемо зробити плотерну порізку на нашому матеріалі — білі або прозорі плівки та стандартні кольорові плівки Oracal 641 серії.

Є змога порізки в півнажимі, що дає можливість поклейки плівки без використання транпортної плівки та подальшому вибиранні зайвих елементів беспосередньо з поверхні. Ця опція часто використовується для трафаретів.
Будемо раді співпраці на постійній основі.

Технічна інформація

Макети під плоттерну порізку плівки ми приймаємо в формататі cdr (17-та версія та нижче) для програми СorelDraw x7 або векторна PDF.
Запас по плівці повинен бути на 30-40 см більше, ніж сам векторний файл, який потрібно вирізати. По ширині на 1.5 см с кожної сторони.
Вартість такої послуги:
40 грн\м2 якщо ширина рулону 130 см
55 грн\м2 якщо ширина рулону 160 см
Вартість мінімального замовлення від 250 грн.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top