Пластикові карти

фото
відео

Пластикові картки

Дисконтні картки — є одним із найпоширеніших видів стимуляції продажу. По цій причині виготовлення пластикових карток в Україні є настільки полулярним. Пластикові картки поділяються на велику кількість видів: бонусні, дисконтні, клубні, подарункові. Більшість з них використовують великі торгові мережі, магазини, ресторани, спортивні клуби, туристичні фірми, готелі. Всі пластикові карти виготовляються по встановленим стандартам і відповідають вимогам ISO-7810: ширина – 85,595±0,125 мм, висота – 53,975±0,055 мм,  ± радіус округлення в кутах – 3,18 мм. Стильна пластикова картка здатна привенути увагу та стати незамінним атрибутом Вашого банку/клубу/салону та ін.

Ми надаємо повний спект послуг по виготовленню пластикових карт. До таких належать - друк штрих-кодів. Можливо замовити друк штрих-коду будь-якого індустріального типу. Найбільш поширені: EAN-13, EAN-8, CODE 39, CODE 128. Штрих-код друкується чорним кольором, нормальний колір фону — білий. Магнітна смуга предствляє собою носій інформації, що має обмежений об'єм пам'яті. Замовити запис інформації на магнітній полосі — процес не складний, що потребує декілька хвилин. Тиснення на карті дає можливість нанесення зображення на вже готову, ламіновану карту.  Перевагою тиснення є можливість передачі металевого блиску (золото, срібло та інші). Замовити тиснення на карті — означає зробити вибір на користь стилю та оригінальності. В даній технології макет із спеціального кліше передається на поверхню картки через металізовану фольгу методом тиснення. Ембосування — операція, що допомагає персоналізувати карту, методом нанесення рельєфних символів (випуклих букв і цифр). Після цієї операції відбується типування (рельефні символи покриваються фольгою (золотом, сріблом). Замовити ембосування — важливий момент, на який необхідно звернути увагу при виготовленні карт.

Технічна інформація

Файл в форматі *pdf. Розмір карт 86х54 мм в готовому вигляді з округлими кутами. Макет необхідно подавати в розмірі 90х58 мм (з вильотами під вирубку). Роздільная здатність 300dpi, кольорова модель CMYK. Усі шрифти (тексту, що не змінюється) — переведені в криві. Всі важливі елементи необхідно розмістити не ближче ніж 2,5 мм від краю готової картки та не ближче ніж 5 мм від магнітної полоси чи скретч поля. Змінна інформація подається в таблиці *excel. Поле, що будет ховатись під скретч шаром — повинно мати внутрішній вильот по 1 мм на кожну сторону. Магнітна смуга має бути шириною 12,7 мм і знаходиться на відстані 4 мм від краю готової картки.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top