Паперові сети

фото
відео

Паперові сети

Паперові сети необхідні барам, клубам, ресторанам та кафе для сервірування столу перед подачею. Дані сети є одноразовими та друкуються значними тиражами. Оптимальний тираж для друку паперових сетів, це 5000 — 10000 шт.  Виготовлення сетів зазвичай не займає багото часу. При готовому макеті, в середньому, на виготовлення необхідно 2-3 дні. Так як сети одноразові, то їх друк намагаються оптимізувати. Друк сетів на звичайному папері в один чи два кольори робить їх оптимальними по ціні. Також, дуже часто друкують на крафт папері в один або два кольори. Розмір паперового сета зазвичай А3 формату.

Деякі ресторани використовують баготоразові сети для економії. Але перевагою паперових одноразових є те, що на них можна розмістити рекламне поле, або інформацію яка зацікавить гостя, поки страва готується.  Правильне розміщення реклами на паперовому сеті спонукає клінта до нових замовлень. Також, перевагою є те, що кліентами краще сприймаються однорозаві надруковані паперові сети ніж багаторазові. Тому можна зробити висновок, що якісно надруквані цікаві сети в парі з гарно оформленим меню —  спонукають гостя до замовлення.

Компанія GDP Group може надрукувати Вам тираж сетів по оптимальній вартості та допомогти оптимізувати макет для отримання гарного співвідношення ціна\кількість\якість.

Чекаємо на ваші замовлення!

Технічна інформація

Файл у форматі *pdf, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi, шрифти переведені в криві, вильоти під порізку по 2 мм з кожної сторони. Варто враховувати, що за 3 мм до краю готового виробу не повинно бути логотипів чи тексту.

 

 


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top