Меню та Тейбл-Тенти

фото
відео

Меню повинно продавати!

Наша друкарня протягом багатьох років займається виготовленням і друком меню для клубів, барів, ресторанів. Друк меню в Києві - це індивідуальний підхід до кожного клієнта. Друк меню, книжок для розрахунку, карток, тейбл тендів, суші холдерів перетворюється в не звичайне завдання, тому що кожен клієнт унікальний.
Друкарня Gdp Group має величезний досвід в цій сфері, і зможе втілити в життя будь-яку ідею. Зразки продукції Ви можете побачити у нас в офісі. Ласково просимо!

 


 

 

Технічна інформація

Файл у форматі *pdf, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi, шрифти переведені в криві, вильоти під порізку по 2 мм з кожної сторони. Варто враховувати, що за 3 мм до краю готового виробу не повинно бути логотипів чи тексту.

Вимоги до макетів, що будуть друкуватись шовкотрафаретним способом друку:
Файл у форматі *pdf, кольори задані Pantone, кожен колір на окремому шарі, всі елементи мають бути векторними та переведеними в криві.

 


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top