Магніти

фото
відео

Магніти

Компанія GDP Group надрукує магніт будь-якого розміру та форми. На виготовлення магнітів на машину при готовому макеті необхідно декілька днів. Якість та надійність матеріалу дає змогу використовувати надрукований магніт протягом довгого часу. Також, ми можемо надрукувати магніти для рекламного використання. Розмір та форма немає значення. Сучасне обладнання дає нам змогу надрукувати магніти невеликим тиражем на будь-яку тематику.

Ми виготовляємо рекламні гнучкі магніти на магнітній стрічці 1мм. Якщо магніт буде розміщюватись на машині — стрічку беремо автомобільну, вона краще тримається на транспортні. Якщо стандартний рекламний магніт — то береться звичайна магнітна стічка для оптимізації ціни. Стандартний магніт 1мм на гнучкій стрічці максимально підходить для масового виготовлення та проведення успішної рекламної компанії.

Якщо Вам необхідно виготовити та надрукувати магніт — компанія GDP Group зможе виготовити якісно та вчасно будь-який тираж, не зважаючи на розмір та форму магнітів.

 

Технічна інформація

Вимоги до макету для друку магнітів: файл у форматі *tif,  в натуральний необхідний Вам розмір, масштаб 1:1, кольорова модель CMYK, шари зведені, тип стиснення LZW, роздільна здатність 300 dpi.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top