Картина на підрамнику

фото
відео

Друк на холсті в Києві: картини, фотографії

Всім нам іноді потрібно дарувати подарунки - з приводу чи без. І, також, всі ми хочемо розбавити яскравими фарбами сірі будні, освіжити обстановку навколо себе. Способи, втім, вичерпуються. Хочете щось новеньке? На допомогу прийде друк на холсті / полотні! Якщо Ви хочете прикрасити «голі» стіни в квартирі, урізноманітнити все те, на що доводиться дивитись щодня  - друк на холсті підійде якнайкраще! Не варто думати, що друк на холсті - це щось поза трендом. Навпаки! Мистецтво, як відомо, вічне, і привнести його частинку в своє життя здається чудовою ідеєю практично для будь-якої людини. До того ж, тут є ціле поле для фантазії. Наприклад, Ви можете цілеспрямовано вибрати, що саме буде на зображенні - який-небудь гарний пейзаж від невідомого творця, твір майстрів комп'ютерної графіки або знаменита репродукція генія живопису, а може і фотографія, яку ви зробили своїми руками. Ми використовуємо у своїй роботі якісне промислове полотно, друк на якому гарантує повноцінну передачу кольору. Ви можете з легкістю придбати виріб будь-яких запланованих розмірів, а натяжку полотна на підрамник проведуть досвідчені фахівці, тому Ваша картина буде відрізнятися довговічністю і виглядатиме максимально естетично.

Технічна інформація

Вимоги до макету для друку картини на холсті: файл у форматі *tif,  в натуральний необхідний Вам розмір, масштаб 1:1 + вильоти по 5 см на кожну сторону, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi, зведені шари, тип стиснення LZW. По 5 см з кожної сторони необхідні, щоб з боків картини також було зображення.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top