Бейджі

фото
відео

Бейджі

Бейджі - популярні і незамінні атрибути ділової повсякденності. Значки з іменами, фотографіями і посадами співробітників часто використовують в звичайних офісах з нечисленним штатом, компаніях-гігантах, а також на будь-яких конференціях.

Конструювання бейджів - дуже відповідальна процедура, оскільки подібні поліграфічні вироби випускаються відповідно до різних вимог до формату. Ми пропонуємо Вам самостійно визначити як форму, так і вміст бейджів, щоб вони були для вас оптимальними. Паперові бейджі можуть бути будь-якого розміру, з ламінуванням або без, з отворами або без, з округлими або прямокутними куточками. Також ми легко можемо зробити виріб в улюбленому багатьма покупцями форматі пластикової картки 86х54мм із закругленими кутами і наявністю отвору при необхідності. Звертайтесь до наших фахівців з усіма своїми вимогами і побажаннями - ми завжди намагаємось надати максимально функціональну продукцію. Крім цього, Вам не доведеться хвилюватися за якість виробів: ми працюємо виключно на професійному обладнанні.
За повним переліком наших послуг і більш детальною інформацією звертайтесь до наших консультантів. Наші фахівці проінформують Вас про всі деталі, із задоволенням продемонструють зразки, а також прорахують ціну на Ваше замовлення.

Чекаємо на Вас з нетерпінням!

 

 

Технічна інформація

Файл у форматі *pdf, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi, шрифти переведені в криві, вильоти під порізку по 2 мм з кожної сторони. Варто враховувати, що за 3 мм до краю готового виробу не повинно бути логотипів чи тексту.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top