Афіша, плакат для сітілайту

фото
відео

Яскравий та швидкий друк афіш в Києві

Друк афіш вкрай необхідний, коли потрібно ознайомити цільову аудиторію з будь-яким запланованим заходом. Афіші можуть бути виготовлені для вузького кола осіб, наприклад, для запрошення учнів і батьків на шкільний спектакль, або для охоплення широкої аудиторії з метою сповістити кожного про майбутній захід. Афіші тільки на перший погляд здаються досить простими в оформленні. Важливо, щоб на полотні грамотно поєднувалися інформаційна і рекламна складові. Потенційний покупець зобов'язаний не просто зацікавитися подією і пройти повз, а й захотіти відвідати її. Тому найважливіше  в оформленні - якість тексту, який повинен бути коротким і при цьому максимально інформативним. Крім цього, величезну роль відіграють розмір афіші, використані відтінки, тони і півтони, а також якість друку.  GDP Group пропонує друк афіш різних розмірів, як стандартних форматів А3, А2, А1, так і нестандартних, які відповідають бажанням замовника.

GDP Group  гарантує оптимальний вибір матеріалів для друку та високу якість передачі кольору за помірними цінами.

Технічна інформація

Вимоги до макету для друку афіші: файл у форматі *pdf,  в натуральний необхідний Вам розмір, масштаб 1:1, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi, вильоти під порізку по 2 мм з кожної сторони.

Друк афіш може здійснюватися кількома способами:
- офсетним — він оптимальний для великих тиражів;
- цифровим —  ним оптимально друкувати не велику кількість, максимальний розмір А3;
- широкоформатним способом, який дозволяє створювати афіші практично будь-якого розміру і в будь-якій кількості.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top