Wood Wall (Банер на дерев'яному каркасі)

фото
відео

Wood Wall (вуд волл)

Банер - один із найбільш поширених і ефективних способів зовнішньої реклами. За його допомогою можна заявити про свій бренд і донести до потенційного споживача необхідну інформацію. Правильне його розташування, дизайн, розміри і якість допоможуть завоювати нову аудиторію для Вашої компанії.

GDP Group здійснює швидкий та якісний друк банерів будь-яких розмірів на сучасному обладнанні за доступними цінами. Всі замовлення виконуються в обумовлений термін. Для друку використовується литий банер 440 г/м2. Лита банерна тканина застосовується при виготовленні зовнішньої реклами, тому що вона має максимальну зносостійкість і довговічність. Також, литий банер прекрасно підійде для використання всередині приміщень, виготовлення стендів Roll-up, X-banner (Павуків), Brand-wall, Press-wall або Wood-Wall

Wood-Wall (вуд волл) —  це банер, який натягнуто на дерев`яний каркас. Цей каркас використовуєтся тоді, коли необхідно розмістити банер на якійсь стіні, при цьому неможливо просто розтягнути або закріпити банер за допомогою люверсів. Часто використовують в приміщеннях, як фото або пресс зону для довготривалого використання. 

Також, вуд воллом може бути стенд не великих розмірів. Іноді простіше використати банер на дерев`яній рамці, замість стандартної пвх панелі.

Технічна інформація

Вимоги до макетів для друку банерів: формат *tif, в натуральний необхідний Вам розмір, масштаб 1:1, кольорова модель CMYK, шари зведені (Ctrl+E), тип стиснення LZW, роздільна здатність 72-dpi

При підготовці макетів варто враховувати, що за 4-5 см від краю банера не повинно бути логотипів, текстів чи інших важливих елементів, т.к. там будуть знаходились люверси (кільця для кріплення).

Макет подається з вильотами 5 см на кожну сторону. Якщо банер 300х200 см, то макет 310х210 см.

Файли до друку Ви можете створити в таких программах: Adobe Photoshop, Adobe Illustraror або Corel Draw та зберегти в необхідному форматі *tif.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!

X
Залиште нам Ваш телефон
Top