Візитки

фото
відео

Візитки: Ваш власний кишеньковий бренд!

Візитки спрямовані не тільки на те, щоб розрекламувати якусь послугу, вони повинні формувати Ваш особистий бренд, відображати високу ступінь індивідуальності - ось чому їм також необхідно бути індивідуальними в кожному окремому випадку. Наша команда професіоналів із задоволенням допоможе виготовити абсолютно різноманітні за складністю візитки - від стандартних роздавальних до виробів преміум-класу. Ми готові втілити в реальність практично будь-які побажання і найсміливіші фантазії. Хочете, щоб Ваші послуги відображалися на високоякісному дизайнерському картоні? Віддаєте перевагу тисненню або конгреву? Вибираєте між шовкотрафаретним і цифровим способом друку? Можливо все! Варіації стосуються не тільки способу друку або матеріалу виготовлення. Важлива і щільність паперу. При Вашому бажанні можна виготовити блискуче і міцне ламіноване покриття, зробити креативне оформлення куточків - наприклад, їх округлення і багато іншого.
Всю детальну інформацію можна отримати на консультації. На ній попередньо обговорюються деталі друку, а також вартість. Ви самі вибираєте набір «опцій», які будуть включені в друк візиток - саме тому так легко забезпечується унікальність і елегантність виробів. Крім того, ціна на візитки також обговорюється індивідуальним чином, в залежності від пріоритетного набору характеристик продукту.
Будемо раді допомогти!

Технічна інформація

Вимоги до макетів для стандартних візиток: файл у форматі *pdf, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi, шрифти переведені в криві, вильоти під порізку по 2 мм з кожної сторони. Варто враховувати, що за 3 мм до краю готової візитівки не повинно бути логотипів чи тексту.

Вимоги до макетів, що будуть друкуватись шовкотрафаретним способом друку: файл у форматі *pdf, кольори задані Pantone, кожен колір на окремому шарі, всі елементи мають бути векторними та переведеними в криві.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top