1 2 3

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк - це повнокольоровий друк з високою роздільною здатністю на таких матеріалах: папір (CityLight), вінілова плівка (самоклейка Оракал), банерна тканина (банер литий або ламінований), сітка (Mesh), полотно, флажная тканину. За допомогою широкоформатного друку виготовляють інтер'єрну і зовнішню рекламу. Зображення, віддруковане широкоформатним способом, можна використовувати для різних конструкцій: плакати, стенди, ролл-апи, лайтбокси, бренд Волл, прес Волл, штендери, картини, розтяжки і інші складні конструкції, які розміщуються як на вулицях, так і в приміщеннях.
Широкоформатная друк

Офсетний, цифровий друк

Офсетний друк - це найпопулярніший спосіб друку в світі. Його плюсами є: найкраща якість друку, можливість використовувати будь-який вид паперу и постпечатной обробки, зменшення вартості при великих тиражах. Даним способом друкуються: каталоги, буклети, листівки, плакати, пакети, календарі и інша продукція.

Цифровий друк - найшвидший спосіб друку малотиражної рекламної продукції. Даний спосіб використовується для виготовлення флаєрів, презентацій, візиток, брошур и іншої продукції тиражем від 1 шт.
Офсетний, цифровий друк

Пластикові картки, шовкотрафарет

Шовкотрафаретний друк - це одна з давніх технологій, принцип її полягає в продавлюванні фарби через сито-трафарет. Дає можливість наносити зображення на: пластик, вінілову плівку, паперові и целофанові пакети, дизайнерські папери, футболки, дерево, метал. Переваги трафарету полягають в простому технологічному процесі, доступності для маленьких и середніх тиражів, довговічності матеріалів для друку, яскравості фарб и стійкості до впливу навколишнього середовища.
Пластикові картки, шовкотрафарет

Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість?

GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість і хороші ціни.

У чому переваги GDP Group?
Великою перевагою GDP Group є друк "сьогодні на вчора", адже ваше замовлення буде готове протягом доби. Наприклад, в разі потреби друк візиток буде виконаний максимально терміново, всього за кілька годин.

Щоб отримати потрібну поліграфію, зверніться до менеджерів і сформулюйте бажане замовлення. Можете бути впевнені, що кожного клієнта чекає індивідуальний підхід та вигідні умови друку.

Наші основні види діяльності:

Не знайшли бажану послугу? Зверніться до менеджера.
GDP Group забезпечить швидку і якісну роботу в стислі терміни при індивідуальному підході до кожного клієнта.
Ваш успіх і досягнення - наш успіх!

© Golden Dragon Print Group 2015 - 2020