Стікерпак

фото
відео

Cтікерпак - задай правильно настрій!

Стікерпак — це комплект наклейок стікерів на окрему тематику, що компактно розміщені на одному аркуші. Стікерпак призначений для передання настрою та задання відповідної теми, а самі стікери є рекламою вашого бізнесу або бренду. Стікери повинні привертати увагу.  Зазвичай, стікерпак друкується у розмірі  А6 або А5, іноді більші - А4 та А3. На стікерпаці більшість замовників намагаються якомога краще використати місце, оптимізуючи размір та форму стікерів. Стікарпак зазвичай складається з шести — восьми стікерів різної форми, розміру, але однієї тематики.  

Компанія GDP Group має можливість надрукувати комплект стікерпаків, як невеликим тиражем 20-30 комплектів, так і декілька тисяч екземплярів. Нове сучасне обладнання дає змогу друкувати яскраві привабливі комплекти стікерпаків за короткий час.

Не знаєте як ще розрекламувати свій бренд? Друкуйте стікерпаки, адже кожен наклеєний стікер будет постійною згадкою про Вашу продукцію довгий час.

Якщо Ваша компанія або бренд потребує цільової реклами за допомогою стікерпаків, то з друком та виготовленням стікерпаків ми завжди готові Вам допомогти.

 

Технічна інформація

Вимоги до макету для друку стікерпаків: файл у форматі *pdf  в натуральний необхідний Вам розмір + по 2 мм на кожну сторону вильоти під порізку, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi, окремим шаром подається векторний контур для порізки.

Матеріали для друку є різноманітні: білі, прозорі, золоті, сріблясті, голографічні, флюорисцентні і т.д. 

 


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість?GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Ваш успіх і досягнення - наш успіх!

X
Залиште нам Ваш телефон
Top