Стікери

фото
відео

Виготовлення та якісний друк стікерів

Друк стікерів неодмінно знадобиться усім, хто поєднує в своєму підході до справи ретельність і професіоналізм. Може здатися, що їх використання  - це виняткове явище, але, насправді, це не так. Стікери набувають все більшої популярності як на величезних промислових підприємствах, так і серед індивідуальних користувачів завдяки широкому спектру областей застосування. Розглянемо основні переваги  їх використання. Ви можете легко вберегти свій товар від загрози розкриття. Спеціальний папір (пломбування) пошкоджується при грубих механічних впливах, тобто жодна несанкціонована дія не залишиться непоміченою. Замовлення стікерів досить часто здійснюється для маркування товару. На них вказується номер і штрих-код, завдяки чому згодом дуже легко отримати необхідну інформацію, а також ідентифікувати і класифікувати будь-яку одиницю продукції. Може бути корисним для втілення в життя різних креативних ідей, наприклад, в якості дизайнерського оформлення будь-якої гладкої поверхні, будь-то скло, метал або дерево. Вони чудово підійдуть для маркування документів в офісі і можуть служити втіленням корпоративного стилю. Подібні рішення можуть бути корисними студентам, вчителям і усім тим, кому необхідно виділити найважливішу інформацію. Незамінні там, де немає достатнього простору для великих наклейок, а також досить корисні при обмеженому бюджеті завдяки низькій собівартості. Це оптимальний варіант для молодих компаній, які розвиваються. Матеріали можут будит різноманітними: паперова самоклейка, плівкова самоклейка, флюорисцентний самоклеючий папір, голографичний, золотий, сріблястий і т.д.
GDP Group здійснює використовує високоякісні матеріали, які гарантують повноту і чіткість передачі кольору, і при необхідності можемо надати допомогу в розробці та втіленні в життя Ваших найоригінальніших ідей.

Технічна інформація

Друкуємо стікери будь-якого розміру та форми. 
Тираж від 1 шт. 
Терміни виготовлення: 1-2 робочих дні після отримання макету та оплати.
Як забрати: НП, Таксі, самовивіз із цеху вул. Машинобудівна 42.

Вартість мінімального замовлення від 350 грн.
Всі замовлення прораховуються індивідуально.  
Пишіть менеджеру в Viber, Telegram або на пошту.
Для прорахунку необхідно:
Ширина, висота, кількість наліпок.
Бажано макет та всі ваші побажання. 

Немає макету? - Дамо контакти дизайнера. 
Потрібно більше фото з продукцією? -внизу сторінки є значок інстаграму - переходимо, дивимось.

 

Вимоги до макету: файл у форматі *pdf  в натуральний необхідний Вам розмір + по 2 мм на кожну сторону вильоти під порізку, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi, окремим шаром подається векторний контур для порізки.

Матеріали для друку є різноманітні: білі, прозорі, золоті, сріблясті, голографічні, флюорисцентні і т.д. 

 


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість?GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Ваш успіх і досягнення - наш успіх!

X
Залиште нам Ваш телефон
Top