Широкоформатний друк - що це таке?

Широкоформатний друк - що це таке?

 

У сучасному світі розвиток будь-якого бізнесу неможливий без різних рекламних кампаній, що проводяться з метою охоплення максимальної кількості потенційних покупців. Незамінним помічником в цьому є широкоформатний друк, що дозволяє отримувати зображення площею від одного до декількох десятків і навіть сотень квадратних метрів.

Широкоформатний друк здійснюється на рулонних носіях, які мають ширину полотна від одного до трьох метрів. Основними напрямками даного виду друку є:

    друк банерів на литій або ламінованій тканині;
    друк на банерній сітці;
    друк на папері;
    друк на різних видах самоклеючих плівок;
    друк на холсті.

Друк банерів здійснюється на банерній тканині, що має масу 440 г/м2 або 510 г/м2. Як уже зазначалося тканина може бути лита або ламінована.

Широкоформатний друк - що це таке?

Лита тканина відрізняється високою зносостійкістю і довговічністю поряд з високими показниками міцності, що дозволяє значно полегшити монтаж конструкцій, що мають площу поверхні більше 10 квадратних метрів. Крім того, з часом вона не розтягується і не провисає.

Ламінована тканина має більш низьку вартість, в порівнянні з литою, і відмінно підходить для тих випадків, коли необхідна часта зміна значних обсягів рекламної інформації. Це може бути, як заміна банерів, розташованих всередині приміщень або на вулиці так і виготовлення нових основ для мобільних стендів Roll-UP, X-banner (павук), «бренд-вол», «прес-вол», «фотоволл» або тролів.

Монтаж банерів може здійснюватися за допомогою люверсів, які набиваються по периметру полотна і являють собою металеве кільце з отвором. Відстань між кільцями як правило складає від 30 до 50 см і залежить від розмірів банера і побажань замовника. Даний вид кріплення є найпоширенішим. Кріплення такого банера може здійснюватись за допомогою саморізів із застосуванням шайб, пластикових стяжок, хомутів або будь-якого іншого виду кріплення, яке забезпечить хороше натягнення полотна.

Ще одним способом монтажу є кріплення за допомогою мотузки, канату або тросу, що пропускаються в кишені, які проклеюються з двох сторін банера. Даний спосіб кріплення зручний, якщо необхідно закріпити банер в нестандартних умовах, відсутня стандартна конструкція для його кріплення або є необхідність його швидкого монтажу і демонтажу.

Якщо ж вам необхідно прикріпити банер безпосередньо до плоскої поверхні, то зробити це можна звичайними саморізами. В цьому випадку друкується баннерное полотно без люверсів.

Для коректного виготовлення банера необхідний якісний макет. Макети для банерів робляться в масштабі 1:1. Для банерів з люверсами по периметру макета обов'язково необхідний відступ від краю 40 мм - в цьому просторі не повинно бути ніяких важливих елементів і тексту.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!

X
Залиште нам Ваш телефон
Top