Постери

фото
відео

Друк постерів: швидко, зручно, бюджетно

Друк патріотичних постерів будь-якого розміру А0, А1, А2, А3 або нестандартний розмір на папері, плівці або банері. Телефонуйте, проконусультуємо.

  
  
  
 

Друк постерів тісно пов'язаний з абсолютно різноманітними проектами як в сфері реклами, так і в менш прикладній і прагматичній творчій сфері. Не дивно, що замовлення постерів здійснюють люди з різними цілями, які варіюються від маркетингового просування певної продукції до декоративного оформлення простору. Чим постери можуть бути корисними саме Вам і на що варто звернути увагу? Необхідно пам'ятати, що незалежно від цілей використання, друк постерів повинен відповідати високим стандартам якості. Дуже важлива деталь при замовленні постера - це зображення, тому картинка повинна бути яскравою і насиченою, а також чудово передавати глибину тонів і мати чітко промальовані лінії. Загальний фон і головні деталі повинні притягати погляд - це головне завдання постеру. Крім цього, слід приділити увагу розміру передбачуваної роботи. Найчастіше замовляють друк постерів формату А3, оскільки він вважається стандартним і добре підходить для декорування приміщень.
Друк постерів на замовлення ідеально підійде для тих, хто прагне розвивати власну рекламну кампанію і просувати товари або послуги. Крім усього іншого, художньо оформлені постери можуть зацікавити людей, захоплених певним родом діяльності. Хтось любить колекціонувати всілякі зображення, пов'язані з кумиром. Хтось обожнює стиль американського пін-апу і декорує їм весь вільний простір в будинку. Такі приклади - не рідкість, а значить, у такий спосіб можна зробити ідеальний подарунок близькій людині або навіть самому собі.
GDP Group гарантує Вам помірні ціни, індивідуальний підхід і максимально короткі терміни друку постерів в Києві.

 

Технічна інформація

Вимоги до макету для друку постеру: файл у форматі *pdf,  в натуральний необхідний Вам розмір, масштаб 1:1, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi, вильоти під порізку по 2 мм з кожної сторони.

Друк постерів може здійснюватись кількома способами:
- офсетним — він оптимальний для великих тиражів;
- цифровим —  ним оптимально друкувати не велику кількість, максимальний розмір А3;
- широкоформатним способом, який дозволяє створювати афіші практично будь-якого розміру і в будь-якій кількості.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top