Плакати

фото
відео

Друк інформаційних і рекламних плакатів

У сучасному світі жодний значний захід не обходиться без належного інформування потенційних відвідувачів. Значну роль в рекламі тієї чи іншої події відіграють великі і яскраві ілюстрації, а значить, без друку плакатів тут не обійтись!
Основні переваги плакатів:
- вартість друку плакатів відносно невисока;
- Ви можете замовити будь-яку необхідну їх кількість;
- дизайн кожного плаката унікальний;
- плакати можуть розміщуватись де завгодно, будь то стіна будинку, рекламний щит, вікно магазину або офісу;
- для розміщення плаката немає потреби використовувати якесь спеціальне обладнання;
- можливість швидкої заміни плакатів в разі потреби без значних матеріальних витрат та чималих втрат часу;
- можливість нанесення різних варіантів захисного покриття, яке дозволяє значно збільшити довговічність плакатів.
Нині найбільш популярним є офсетний друк плакатів формату А1. Плакати будуть досить великими для того, щоб привернути увагу оточуючих, до того ж їх легко можна розмістити на більшості поверхонь. Крім цього, друк плакатів в GDP Group порадує Вас прийнятною ціною і можливістю зробити замовлення великих тиражів продукції. Якщо ж вам необхідно замовити маленький тираж, то для нього можна використати цифровий спосіб друку, що не сильно відобразиться на вартості. Такий друк гарантує відмінну якість продукції і виконання замовлення в максимально стислі терміни.
Ми готові запропонувати нашим клієнтам друк плакатів будь-яких інших форматів від А4 до А0, або нестандартних розмірів, які відповідають Вашим побажанням. 
Саме Ви задаєте орієнтири, а ми обіцяємо проявити небувалі поліграфічні чари, щоб надрукувати плакати відмінної якості.
Якщо Вам потрібен гігант плакатного мистецтва, який охоплює величезний простір, ми знайдемо спосіб зробити це! Для виготовлення такого виробу застосовується метод склеювання плаката з декількох частин з допомогою двостороннього скотча, який дозволяє домогтися невидимості стикових швів з відстані у кілька метрів!

Технічна інформація

Вимоги до макету для друку плакатів: файл у форматі *pdf,  в натуральний необхідний Вам розмір, масштаб 1:1, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi, вильоти під порізку по 2 мм з кожної сторони.

Друк плакатів може здійснюватись кількома способами:
- офсетним — він оптимальний для великих тиражів;
- цифровим —  ним оптимально друкувати не велику кількість, максимальний розмір А3;
- широкоформатним способом, який дозволяє створювати афіші практично будь-якого розміру і в будь-якій кількості.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top