Перфорована плівка

фото
відео

Перфорована плівка

Деякі люди замислюються над тим, як розширити сферу впливу своєї реклами, а деякі - як концептуально оформити зовнішній дизайн власної фірми. Для цих і багатьох інших цілей необхідно знати про переваги друку на перфорованій плівці!
Перфорована плівка - це вінілова плівка з отворами по всій площі полотна, яку використовують для наклеювання на різні поверхні. Насправді, всі ми вже в тій чи іншій мірі стикалися з нею, користуючись громадським транспортом. Досить часто на дорогах можна побачити тролейбус, автобус або маршрутне таксі з великою і яскравою рекламою на вікнах. Всі подібні рекламні кампанії виготовлені за допомогою друку на перфорованій плівці. Матеріал, який використовується для друку ваших замовлень, володіє унікальними і вкрай корисними властивостями:
• забезпечує потрапляння 60 - 70 % денного світла всередину приміщення або транспорту;
• створює ефект тонування скла, при якому з внутрішньої сторони приміщення відмінно проглядається вулиця, а ззовні видно тільки яскраве привабливе зображення;
• передбачає можливість повнокольорового друку. Ви зможете замовити саме той малюнок, який хочете;
• має високу зносостійкість і довговічність. 

Перфоровану плівку можна використовувати для оформлення вітрин, скляних фасадів магазинів, офісів і т. д. Ваш персонал зможе спокійно і продуктивно працювати при денному освітленні, в той час як ззовні буде красуватися чудовий рекламний дизайн, який буде створювати імідж успішної і привабливої компанії. Не завадить замовити перфоровану плівку і для оригінального оформлення вікон приватних або службових автомобілів.

Для втілення в життя всього вищесказаного GDP Group пропонує Вам послуги з друку на перфорованій плівці, гарантуючи високу якість наданих послуг!

Технічна інформація

Вимоги до макету для друку на перфорованій плівці: файл у форматі *tif,  в натуральний необхідний Вам розмір, масштаб 1:1, кольорова модель CMYK, шари зведені, тип стиснення LZW, роздільна здатність 72 dpi.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top