Папки

фото
відео

Папки

Без папок не обходиться жодна ділова рутина: складно уявити собі більш практичне вмістилище для важливих ділових документів та креативних проектів. Не секрет, що правильне зовнішнє оформлення - багато в чому запорука успіху. Тому ми пропонуємо до Вашої уваги широкий вибір папок на самий різний смак і бюджет!

Спочатку торкнемося згаданої теми бюджету і відразу обмовимося: вартість конкретного виробу розраховується індивідуально в залежності від набору параметрів, використовуваних матеріалів і складності виконання. Ви можете замовити як дорогі дизайнерські папки, так і бюджетний стандартний варіант - за власними уподобаннями.

Бюджетні папки  друкуються з зовнішньої сторони і всередину приклеюється біла кишеня. Ще доступні вироби з цільним кроєм та друком з однієї або двох сторін. Дизайнерські папки своєрідно відрізняються від стандартних: Ви вибираєте параметри, способи оформлення - втілюєте в життя власні ідеї при нашій допомоги! У будь-якому випадку, незалежно від Вашого вибору, не залишає сумнівів якість продукції, що випускається нами: всі товари підходять для багаторазового і довговічного використання і безпечного зберігання документів або дрібних речей.

Для того щоб отримати більш детальну інформацію, розрахувати вартість Вашого замовлення, звертайтеся до наших співробітників за консультацією - вони завжди раді допомогти і знайти оптимальне рішення, як в естетичних параметрах, так і в ціновому діапазоні.


 

 

Технічна інформація

Файл у форматі *pdf, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi, шрифти переведені в криві, вильоти під порізку по 2 мм з кожної сторони. Варто враховувати, що за 3 мм до краю готового виробу не повинно бути логотипів чи тексту.

Вимоги до макетів, що будуть друкуватись шовкотрафаретним способом друку:
Файл у форматі *pdf, кольори задані Pantone, кожен колір на окремому шарі, всі елементи мають бути векторними та переведеними в криві.

 


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top