Наліпки на скло машини

фото
відео

Наліпки. Виготовлення та друк.

Вартість наліпки 280 грн.

Технічна інформація

Наліпки на скло машини. 

Вартість наліпки 280 грн.

Наліпка «Патріотична» виготовлена з плівки.
Виробник Німеччина бренд Oracal, Ritrama або Intercoat.
Наліпка не боїться бруду, води. Можна мити на автомийках (без щіток).

Поклейка на гарно вимите та сухе скло.
Рекомендована температура поклейки від +8 С
Вигорання фарби — 1 рік.

Наліпка на скло машини складається з верхнього прозорого шару — транспотрої плівки, середнього шару — сама «Патріотична» наліпка, та паперової підкладки.


Поклейка наліпки на машину починається зі зняття паперової підкладки,  щоб залишилась тільки сама «Патріотична» наліпка на транспотній плівці. 
Після чого, прикладаючи один із країв наліпки до скла, починаємо плавно розгладжувати до іншого краю, аж поки повністю не розгладите всю наліпку на скло. Це робиться для того, шоб під плівкою не було бульбашок з повітрям.
Як тільки вся наліпка буде на склі, обережно і повільно знімаємо верхній прозорий шар — транспортну плівку.  В кінці у Вас залишається на склі тільки ваша «Патріотична» наліпка.

Увага!

Не рекомендується прикладати одразу всю наліпку до скла, можуть зявлятись повітряні бульбашки під плівкою, які буде складно розгладжувати. 

Рекомендуємо переглянути відео, як правильно наклеїти наліпку на скло машини. 


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість?GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Ваш успіх і досягнення - наш успіх!
 

X
Залиште нам Ваш телефон
Top