Наклейки, контур різу, як правильно готувати файл

Наклейки, контур різу, як правильно готувати файл
Фото1. На цьому фото показано контур порізки та виліт 2мм за цей контур по картинці

Часто наші Клієнти стикаються з необхідністю виготовити наклейки НЕ прямокутної форми. Дана стаття допоможе Вам правильно підготувати файл для виготовлення наклейок з плотерної порізкою.

Вимоги до подачі файлу:
1. Файл в форматі PDF,  в якому є два шари.
Перший шар - друкований, растровий (однією картинкою). Даний шар буде друкуватися. Розширення 300dpi, колірна модель CMYK, зроблені вильоти. Другий шар - векторний, суцільна лінія задана контуром, яка відрізняється за кольором від друкованого шару.

Також, важливим моментом є Виліт!
Перший шар друкований повинен бути більше, ніж шар порізки, на 2 мм на кожну сторону.
Наприклад: якщо контур різу наклейки 100х100 мм, то друкований шар повинен бути 104х104 мм.

Для чого потрібен виліт: стандартна світова похибка при порізці 1-1,5 мм. Дана похибка обумовлена обладнанням і його точністю, є нормою (така похибка буде і в США, Європі, Китаї та в Україні у будь-якій друкарні). Це означає, що контур різу при порізці може рухатись в будь-яку сторону на 1-1.5мм відноно нарукованого зображення, при цьому розмір наклейки буде незмінним.

Наклейки, контур різу, як правильно готувати файл
Фото2. На цьому фото показано контур порізки та виліт 2мм за цей контур по картинці

Для компенсації цього зсуву ми і робимо вильоти по всьому контуру, щоб в момет зсуву в контур різу не потрапляли білі НЕ задруковані елементи.
Важливо розуміти, що потрібен внутрішній виліт, текст або важливі елементи дизайну не повинні доходити до контуру різу на 3-4мм. Так як, при зсуві порізки вашої наклейки, вони можуть бути зрізані.

Якщо у Вас кілька різних наклейок з різними контурами різу, то у файлі PDF вони йдуть на окремих сторінках. Не потрібно ліпити все наклейки на один лист. Додрукарський відділ розкладає кожну наклейку окремо в потрібній кількості, для економії матеріалу і Ваших грошей.

Після всього перерахованого ми отримуємо повні вимоги до подачі файлу:

Посторінковий PDF в з двома шарами: растровим шаром з тим, що потрібно друкувати 300 dpi СMYK вильоти під порізку на  кожну сторону по 2 мм. і другий шар —  векторний контур різу, поверх першого шару.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!

X
Залиште нам Ваш телефон
Top