Листівки та запрошення

фото
відео

Листівки та запрошення

Листівки та запрошення використовують, щоб підкреслити важливість і урочистість будь-якого свята. Так як свята - події особливі, то і атрибутика для них повинна створюватися в неповторному стилі.

Наша компанія готова зробити все, щоб Ви відчули себе щасливими від реалізації задуманого проекту. Щоб створити унікальну листівку або креативні запрошення, ми використаємо будь-які параметри і способи друку, які Ви побажаєте обрати. Папір різної щільності і параметрів, покриття, тиснення, шрифти, повно-кольорові зображення, різноманітні форми і розміри - словом, все, що тільки можна собі уявити.

Щоб проект вийшов успішним, часто необхідна порада значущої людини. У разі, якщо Вам потрібні будь-які підказки щодо способу друку, креативного оформлення або декору - звертайтеся до наших фахівців, вони будуть раді допомогти. Крім того, ми розрахуємо вартість Вашого замовлення. Ціна залежить від набору параметрів, які були використані при виготовленні продукції, від складності друку і від обсягу тиражу. Великі тиражі позитивно впливають на вартість, оскільки кожен окремий екземпляр стає в цілому дешевше. Наша компанія дотримується політики уважного ставлення, точного виконання і демократичних цін. Щоб переконатися в цьому на власні очі, приходьте до нас. Ми з радістю виконаємо ваше замовлення на найвищому рівні. Ласкаво просимо!

 

Технічна інформація

Файл у форматі *pdf, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi, шрифти переведені в криві, вильоти під порізку по 2 мм з кожної сторони. Варто враховувати, що за 3 мм до краю готової продукції не повинно бути логотипів чи тексту.

 


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top