Конверти

фото
відео

Конверти

Конверти, незважаючи ні на що, залишаються популярними і затребуваними в сучасному світі. За їх допомогою пакують не тільки приватні листи, але і корпоративну пошту, невеликі цінні посилки і т. д.

Наша компанія займається наданням широкого спектра поліграфічних послуг, серед яких, звичайно ж, і друк конвертів. Останні можуть бути з легкістю відтворені по наданому клієнтом конкретному зразку або ж виготовлені «з нуля». Вироби, які створені шляхом втілення в життя індивідуального проекту, завжди особливо цікаві. Як правило, виготовлення конвертів часто цікавить менеджерів фірм, оскільки корпоративні конверти створюються по особливому формату і містять елементи певної символіки. Крім цього, Ви можете запропонувати для втілення в життя сукупність всіх своїх побажань і створити брендовий продукт! Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам і готові враховувати всі вимоги до розміру, форми, кольоровості виробу. Конверт може бути оформлений відповідно до дизайнерської задумки, яку легко вдасться обговорити з нашими фахівцями. Ви можете обрати будь-які конверти: великі або маленькі, виготовлені зі стандартного або більш щільного паперу, з різноманітними знаками, позначками, зображеннями.

Наша компанія приділяє особливу увагу високій якості готової продукції, тому Вам не варто турбуватися про повноту передачі кольору або міцності паперу - про все це вже подбали вмілі руки майстрів і професійне обладнання.
Ціни на конверти прораховуються в індивідуальному порядку, але неодмінно порадують - звертайтесь і переконайтесь в цього прямо зараз!

Технічна інформація

Файл у форматі *pdf, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi, шрифти переведені в криві, вильоти під порізку по 2 мм з кожної сторони, векторный контур порізки поданий окремим шаром. Варто враховувати, що за 3 мм до краю готового виробу не повинно бути логотипів чи тексту.

 

 


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top