Календарі

фото
відео

Календарі

Календарі - невід'ємні елементи нашого повсякденного життя. Календарі бувають різних видів, карманний, календар будиночок, квартальний, перекидний. Всі вони є гарним нагадуванням про Вас, вашим клієнтам. Кожен календар має рекламне поле на якому можна розмістити потрібну інформацію про Вашу компанію. Друк календарів не займає багато часу, але виготовлення календарів потрібно замовляти завчасно, так як перед новим роком всі намагаються замовити календарі і виробництво, зазвичай, завантажене до кінця року.

Гарно оформленний календар буде висіти чи стояти на столі Вашого замовника весь рік та нагадувати йому, що за новим замовленням потрібно зателефонувати саме Вам.

Компанія GDP Group виготовить для Вас календар будь-якого виду - календар будиночок чи квартальный календар. Друк календаря буде якісний та яскравий, а наші менеджери підкажуть Вам оптимальний варіант виходячи з бюджету та кількості необхідних подарункових календарів.

Чекаємо на Ващі замовлення!

Технічна інформація

Файл у форматі *pdf, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi, шрифти переведені в криві, вильоти під порізку по 2 мм з кожної сторони. Варто враховувати, що за 3 мм до краю готового виробу не повинно бути логотипів чи тексту.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top