Єврофлаєр

фото
відео

Єврофлаєр: швидка і популярна реклама

Єврофлаєр - листівка в форматі 210х100 мм. Це класичний розмір, який вибирають для проведення ефективних рекламних кампаній. Єврофлаєри зручні тим, що допомагають доставляти до потенційних клієнтів інформацію в лічені години, тому процедура проходить дуже швидко. Подібні види роздавальної реклами залучають досить широку аудиторію. Наприклад, якщо ви поширюєте єврофлаєри у метро, то Ви інформуєте практично всіх пасажирів, які, в свою чергу, можуть бути з усіх районів міста. Крім того, це ще й мобільно: немає нічого простішого, ніж переміститися з листівками на будь-яку іншу локацію, або довірити їх поширення кільком людям - і отримувати ще більш масштабні результати!
Для того щоб замисел успішно втілився в життя, потрібно бути впевненими у високій і виправданій якості єврофлаєрів. Наша команда складається виключно з фахівців з досвідом роботи в даній сфері - ми підкажемо та запропонуємо широкий спектр послуг, вислухаємо всі побажання і в найкоротші терміни реалізуємо їх. Важливо, що наша компанія працює на дорогому професійному обладнанні, яке забезпечує гарну передачу кольору. Значну роль відіграє і якість паперу, тому Ви можете самостійно вибрати його щільність і тип. Так,  для роздачі найчастіше беруть папір з щільністю  в 130 г/м2, але ви можете взяти середню (170 г/м2) або навіть поширену для створення візиток (350 г/м2). У кожному випадку ціна розраховується індивідуально, обов`язково з підтриманням політики смачних цін!

Технічна інформація

Вимоги до макетів єврофлаєрів: файл у форматі *pdf, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi, шрифти переведені в криві, вильоти під порізку по 2 мм з кожної сторони. Варто враховувати, що за 3 мм до краю готового єврофлаєру не повинно бути логотипів чи тексту. Розмір готового виробу 210х100 мм. Макет повинен бути 214х104 мм.

 


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top