Етикетка

фото
відео

Кольоровий друк етикеток

Друк етикеток - обов`язковий процес для тих, хто збираєтесь успішно розвивати свій бізнес. Насамперед, клієнти звертають увагу на бренд, створений певною компанією. Якщо в ньому міститься потрібний інформаційний посил, підкріплений яскравою візуальною метафорою - будьте впевнені, успіх гарантовано! Саме тому створити етикетки необхідно відразу ж, як тільки товар буде готовий зайняти своє місце на ринку.
Замовити послуги друку етикеток в Києві досить просто, проте набагато важче знайти надійного виробника-постачальника, який готовий надати клієнту якісний сервіс і забезпечити виготовлення всього замовленого обсягу продукції у встановлені терміни.
GDP Group гарантує своїм клієнтам високу якість і завжди ретельно підходить до виконання робіт:
- друк етикеток проводиться на міцному, зносостійкому матеріалі, що дозволяє продукції тривалий час зберігати привабливий вигляд;
- для друку застосовується тільки високоякісне обладнання, яке проходить постійне технологічне обслуговування з метою забезпечення максимальної якості друку;
- ми використовуємо індивідуальний підхід до кожної серії етикеток і при необхідності допомагаємо в розробці.
- ми здійснюємо друк етикеток різних розмірів і тиражів і гарантуємо виконання замовлень у встановлені терміни.
Замовити друк етикеток - означає придбати візуалізований імідж фірми і подати амбітну заявку на те, щоб стати серйозним брендом. Зображення на етикетці - це Ваша концептуальна ідея, Ваш індивідуальний корпоративний стиль, особливий продукт - і можете бути впевненими, що з нами він буде вигідно відрізняється від інших. Щоб втілити в життя все сказане, звертайтесь до нас, і ми з радістю допоможемо в досягненні нових висот Вашому бізнесу.

 

Технічна інформація

Друкуємо етикетки будь-якого розміру та форми. 
Тираж від 1 шт. 
Терміни виготовлення: 1-2 робочих дні після отримання макету та оплати.
Як забрати: НП, Таксі, самовивіз із цеху вул. Машинобудівна 42.

Вартість мінімального замовлення від 350 грн.
Всі замовлення прораховуються індивідуально.  
Пишіть менеджеру в Viber, Telegram або на пошту.
Для прорахунку необхідно:
Ширина, висота, кількість наліпок.
Бажано макет та всі ваші побажання. 

Немає макету? - Дамо контакти дизайнера. 
Потрібно більше фото з продукцією? -внизу сторінки є значок інстаграму - переходимо, дивимось.

 

Вимоги до макету для друку етикеток: файл у форматі *pdf  в натуральний необхідний Вам розмір + по 2 мм на кожну сторону вильоти під порізку, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi, окремим шаром подається векторний контур для порізки.

Матеріали для друку є різноманітні: білі, прозорі, золоті, сріблясті, голографічні, флюорисцентні і т.д. 


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість?GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Ваш успіх і досягнення - наш успіх!

X
Залиште нам Ваш телефон
Top