Брошури

фото
відео

Брошури

Брошури відносяться до поліграфічних виробів з кількістю сторінок від 8 до 48, які згодом скріплюються за допомогою скоби. Така продукція надзвичайно широко поширена в офісних будівлях, адже на ній розміщується вся необхідна інформація для того чи іншого відділу. Також брошури використовують в якості меню для ресторанів, каталогів одягу в шоу-румах - та де завгодно, коли потрібна основна «підручна» підмога у визначенні того чи іншого питання.

Брошури містять в собі безліч різноманітних зображень, які повинні бути яскравими, з гарною передачею кольору. Також особливу роль відіграє папір - приємний на дотик, він перетворює брошуру в справжній витвір мистецтва. Тому, якщо Ви прагнете унікальним чином подати важливий для Вас посил, посторінково розкрити будь-яку ідею, продемонструвати щось, що по-справжньому заслуговує на увагу - такий поліграфічний продукт буде прекрасним вибором!

Ми готові допомогти нашим дорогим клієнтам у втіленні величезної кількості ідей, тому завжди прагнемо надати якомога ширший спектр послуг за демократичними цінами. Ми використовуємо професійне обладнання і матеріали найвищої якості, щоб на руки Ви отримали естетичні і довговічні брошури. З нами Ви можете проконсультуватися щодо креативного оформлення вироби, розповісти про свої побажання, вибрати папір і визначити її параметри. Фахівці будуть раді втілити будь-яку, навіть саму сміливу ідею, в реальність - і все це за приємними цінами! Вартість в кожному випадку розраховується індивідуально в залежності від складності проекту, використовуваних матеріалів і тиражу. Звертайтесь!

Технічна інформація

Макет повинен бути в форматі *pdf. Кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi.

Неприпустимо надавати файли розворотами, приймаються тільки посторінкові!!
Вильоти з кожної сторони повинні бути по 5 мм. Кордон розміщення важливих елементів і написів у всередину каталогу - 15 мм.
Чорний текст в одну фарбу по формулі - C: 0; M: 0; Y: 0; K: 100. Текст в кривих.
Внутрішній блок каталогу одним посторінковім файлом, обкладинка каталогу (у випадку кріплення на клей) - окремим файлом розворотом.


X
Залиште нам Ваш телефон
Top