Brand Wall (Бренд волл, Фото волл)

фото
відео

Brand Wall (Бренд волл, Фото волл)

Якщо Ви цікавились, як можна легко, і водночас ефективно, розрекламувати певний продукт, то, напевно, натрапляли на поняття Бренд волл. Бренд волл - конструкція, на якій розтягується банер, безпосередньо демонструючи Ваш бренд потенційним покупцям.

Розглянемо основні переваги даної конструкції:
1. Мобільність. При необхідності бренд вол можна легко переміщувати.
2. Можливість швидкої заміни банера в разі потреби. 
3. Універсальність. Придбаний Вами бренд вол можна використовувати на різних заходах.
4. Для зміни картинки необхідно тільки роздрукувати новий банер, тому що купувати новий каркас немає потреби.

Бренд волл, прес волл і фото волл - це назва одного і того ж виробу,  конструкції  яких можуть бути двох видів. Перша — металеві труби, всередині яких розтягується банер, люверси видно. Друга — фермова конструкція — баннер кріпиться сбоку або позаду, на лицьовій стороні баннера — чисте полотно без люверсів. Вартість розраховується в кожному випадку індивідуально, з урахуванням розміру каркаса і складності оформлення банера. Наша компанія готова запропонувати Вам Бренд волл різних розмірів в оренду, щоб Ви могли використати його протягом необхідного періоду часу.

Весілля, дні народження, випускні та ювілеї - всі ці неповторні події залишають в нашій пам'яті найсвітліші спогади. Звичайно, можна зробити фотографії самостійно або скористатися послугами професійного фотографа. Проте це не замінить фотографій біля фотовола, розробленого спеціально для вашого заходу дизайнером на основі красивого і яскравого зображення, яке ви обрали.

GDP Group пропонує Вам замовити послугу друку банерів. Обіцяємо зробити все, щоб в результаті Ви отримали прекрасний банер для проведення найуспішнішої рекламної кампанії!

Технічна інформація

Фермова конструкція (банера на фото с заворотом) — здається тільки в оренду. Вимоги до макету для друку банера: файл у форматі *tif, в натуральний необхідний Вам розмір, масштаб 1:1, кольорова модель CMYK, шари зведені, тип стиснення LZW, роздільна здатність 72-150 dpi, + 15см на кожну сторону на заворот (якщо банер 300х200 см, то макет 330х230 см).

Трубчату конструкцію можна купити, а також взяти в оренду. Вимоги до макету для друку банера: файл у форматі *tif,  в натуральний необхідний Вам розмір, масштаб 1:1, кольорова модель CMYK, шари зведені, тип стиснення LZW, роздільна здатність 72-150 dpi,

В оренду входить:  конструкція, монтаж, демонтаж, банер. Банер залишається у Вас.
 


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!

X
Залиште нам Ваш телефон
Top