Блокноти

фото
відео

Блокноти: поєднання практичності і стилю

Важко уявити собі сучасну рутину без блокноту в кишені або сумці. Блокноти - неймовірно популярні поліграфічні вироби, які потрібні для навчання, роботи, хобі і т. д. Мас-маркет часто не здатний задовольнити всі запити, тому тут на допомогу прийде наша компанія з послугами по втіленню Вашої мрії в реальність!
Блокноти, які виготовляються «з нуля» неодмінно знадобляться серйозним компаніям. По-перше, так Ви створите власний корпоративний бренд, який буде відігравати величезну роль у впізнаваності фірми. По-друге, подібні вироби можна поширити серед співробітників, в такому випадку практичне використання блокнотів поєднається з особливим проявом лояльності до працівників. І, нарешті, Ви можете придбати такий блокнот для себе, бо хто ще потурбується про шефа, якщо не сам шеф?
Блокноти, створені за індивідуальною розробкою, часто носять не стільки масовий, скільки унікальний характер, а значить, ідеально підійдуть в якості подарунка. Ним можна порадувати близьку людину, особливо, якщо блокнот якось пов'язаний з її творчою професією. Крім цього, така продукція послужить влучним подарунком для керівників та людей, які здобувають освіту.
Ми надаємо великий асортимент можливостей для конструювання особливого продукту. Обирайте будь-який розмір, тип паперу, колір, пружину для скріплення, кількість сторінок, всілякі дизайнерські обкладинки - словом, що завгодно, якби тільки в результаті отримати витвір мистецтва!
Ціна прораховується в залежності від конкретних параметрів, докладніше про неї можна дізнатися на консультації. Ласкаво просимо!

Технічна інформація

Вимоги до макетів блокнотів: файл у форматі *pdf, кольорова модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi, шрифти переведені в криві, вильоти під порізку по 2 мм з кожної сторони. Варто враховувати, що за 3 мм до краю готового блокноту не повинно бути логотипів чи тексту. Якщо блокнот буде кріпитися на пружину — то на відстані 2 см від краю —  також не повинно буди текстів чи логотипів.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top