Банер

фото
відео

Друк банерів

Банер - один із найбільш поширених і ефективних способів зовнішньої реклами. За його допомогою можна заявити про свій бренд і донести до потенційного споживача необхідну інформацію. Правильне його розташування, дизайн, розміри і якість допоможуть завоювати нову аудиторію для Вашої компанії.

GDP Group здійснює швидкий та якісний друк банерів будь-яких розмірів на сучасному обладнанні за доступними цінами. Всі замовлення виконуються в обумовлений термін. Для друку використовується литий банер 440 г/м2. Лита банерна тканина застосовується при виготовленні зовнішньої реклами, тому що вона має максимальну зносостійкість і довговічність. Також, литий банер прекрасно підійде для використання всередині приміщень, виготовлення стендів Roll-up, X-banner (Павуків), Brand-wall, Press-wall або Photo-wall.

Варто відзначити, що полотна, які мають розмір до трьох метрів по одній зі сторін, друкуються цілим полотном. При великих розмірах полотна здійснюється склейка з декількох частин із застосуванням спеціального клею або спайки, що ніяк не впливає на його міцність.

Кріплення банерів в основному здійснюється двома способами. Перший - це кріплення за допомогою люверсів - спеціальних металевих кілець, які розташовуються по периметру полотна і мають внутрішній діаметр 10 мм. Відстань між ними залежить від розмірів банера і становить від 20 до 50 см. Монтаж таких банерів може проводитися на каркас за допомогою шнура/троса або хомутів. Можливе кріплення безпосередньо через люверси за допомогою саморізів до поверхні. Другий спосіб кріплення - кишені, які пропаюються по краях банеру. Усередині цих кишень можна пустити трос, канат, металевий стрижень і т.п.

Для виготовлення банера Вам необхідно мати макет або розробити його. У вирішенні цього завдання допоможе команда наших менеджерів і професійних дизайнерів. Вони допоможуть підготувати вже існуючий макет до друку, прорахують його вартість. При необхідності наші спеціалісти нададуть консультації по монтажу і допоможуть його здійснити.

Технічна інформація

Вимоги до макетів для друку банерів: формат *tif, в натуральний необхідний Вам розмір, масштаб 1:1, кольорова модель CMYK, шари зведені (Ctrl+E), тип стиснення LZW, роздільна здатність 72-150dpi (залежить від розміру банера).

Якщо банер маленький за розміром і на нього будуть дивитись з маленької відстані — тоді 150dpi. Для великих банерів — достатньо 72dpi.

При підготовці макетів варто враховувати, що за 4-5 см від краю банера не повинно бути логотипів, текстів чи інших важливих елементів, т.к. там будуть знаходились люверси (кільця для кріплення).

Файли до друку Ви можете створити в таких программах: Adobe Photoshop, Adobe Illustraror або Corel Draw та зберегти в необхідному форматі *tif.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top