Банерна сітка

фото
відео

Друк на банерній сітці 

Всім нам добре відомі можливості широкоформатного друку в плані охоплення широкої аудиторії, наприклад, при використанні банерів або тролів. Така реклама добре помітна здалеку, але все ж дещо обмежена в своїх розмірах через властивості банерної тканини. Для створення грандіозної реклами ідеально підійде банерна сітка, з її допомогою ви зможете створити рекламні полотна практично будь-якого розміру та реалізувати всі свої неймовірні ідеї. Банерна сітка відноситься до тканин з комірчастою структурою. Вона щільна, але при цьому досить легка і чудово пропускає повітря. Вітрові навантаження не завадять вашій рекламі, адже тканина буде вільно спадати, не створюючи ефект «вітрила». Банерна сітка призначена для створення великогабаритних рекламних кампаній, тому вона легко монтується навіть на дуже високі будівлі. Друк на сітці виходить вельми якісний, малюнок відмінно передає колірну гаму і чіткість ліній. На відміну від литого і ламінованого матеріалу, банерна сітка може бути використана навіть при сильних поривах вітру, адже вона не втрачає при цьому презентабельний вигляд і міцність. Друк на сітці зручний для розміщення на фасадах будівель. Якщо це мегаполіс, а Ви плануєте помістити рекламу своїх продуктів на будинку з вікнами, то можете не хвилюватись про людей, які там живуть або працюють. Перфорований матеріал добре пропускає не тільки повітря, а й сонячні промені, залишаючи можливість доступу сонячного світла мешканцям будинку. Широкоформатний друк на банерній сітці дозволяє створити неперевершені панорами, тому Ви зможете перетворити в реальність свої найсміливіші фантазії, не обмежуючи себе в параметрах.


 

Технічна інформація

Вимоги до макету для друку банерної сітки: файл у форматі *tif,  в натуральний необхідний Вам розмір, масштаб 1:1, кольорова модель CMYK, шари зведені, тип стиснення LZW, роздільна здатність 72 dpi.


Шукаєте друкарню, яка виготовить якісну друковану продукцію за адекватну вартість? GDP Group - гарантує якість, надійність, швидкість, хороші ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваш успіх і досягнення - наш успіх!...

X
Залиште нам Ваш телефон
Top